Masriera i Rosés, Lluís



(1872-1958). Elegit acadèmic de número el 29 de març de 1920. President de la Corporació entre el 21 de febrer de 1944 i el 2 d'abril de 1952. Elegit president d'honor el 9 de maig de 1952.


Avís Legal Contacte amb l'Acadèmia Cercar Facebook